A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zihni Berati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
(1922-1992)  
Zihni Berati është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Telemak Papapano

Hilmi Obertinca

Gani Miftari

Hysen Pelingu

Rudolf Stambolla

Klement Marku

Adhurim Demiri

Nevruz Yzeiri

Pellumb Elmazi

Muharrem Qena


Tags: Zihni Berati, Zyhni Berati

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019