Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Zija Saraçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Zija Saraçi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. AutoBiografi: Kam kenduar ne 6 festivale tradicionale ne TV Shqiptar, perfshi ketu dhe festivalin e famshem te 11° ku kenga ime u rendit e 4.ta. Ne anketat e Radio Tiranes kam marr pjese 9 here ku jam vleresuar vetem me cmime te para. Kjo rruge e bukur e porsa filluar nga une nuk u pelqeu dy ambienteve ne ate kohe: 1. Ambientit Artistik, ndonje kengetari te fuqishem ne ambienteve politike te asaj kohe, xhelozia ndaj suksesit tim, 2. Politika vet...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Sherif Merdani

David Tukiçi

Tonin Tershana

Kujtim Prodani

Dashnor Diko

Dorian Nini

Françesk Radi

Kozma Dushi

Gëzim Çela

Qemal Kertusha


Tags: Zija Saraçi, Zija Saraci

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet