Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zijadin Alili - Te Kam Vetem Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Luj Per Mua Luj"

Komente

Asnjë Koment

11/09/2011

2011-09-11T18:30:39+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Kam Vetem Ty" kënduar nga Zijadin Alili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zijadin Alili i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Zijadin Alili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet