Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zijadin Alili - Elizabet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Ti E Meriton"

Komente

Asnjë Koment

21/08/2010

2010-08-21T11:17:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Elizabet" kënduar nga Zijadin Alili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zijadin Alili i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Besim Limani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

ka kohë qe diqka më dhemb,
e ndjej pran teje,
e ndjej edhe kur jam larg...
me ty jam e pa njohur,
per vete une jam e panjohur
me kete mister qe kam,
ka diqka qe me mbyllen edhe sytë,
e s`me len tet shohhhh kur afer te kam,
shikimin ma ndaloooonnn.....
e syt e tu qe shendrisin...
ku je sottt,
na na naaaaa nnaa na naaaaaaaa na na naaaa.....
mos u frikeso kur me sheh te trishtuar,
po vuajMë Shumë Këngë Nga Zijadin Alili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet