Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zizu - Shkove Pa Asnje Fjale  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"E Di Qe Vrena"

Komente

Asnjë Koment

02/06/2013

2013-06-02T16:32:59+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shkove Pa Asnje Fjale" kënduar nga Zizu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zizu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Zijadin Alili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet