A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ziklen Vezi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Ziklen Vezi është një këngëtar i njohur. Më datë 23 Shtator 2009, Ziklen Vezi publikon videoklipin "Bukuroshe Si Nje Hene". Më datë 5 Maj 2011, Ziklen Vezi publikon videoklipin "Mos Me Ler Te Pres". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 20 Dhjetor 2011, Ziklen Vezi publikon videoklipin "Lulja Prej Lules". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 2 Prill 2013, Ziklen Vezi publikon videoklipin "Lule Manushaqe". Më datë 5 Gusht 2013, Ziklen Vezi publikon vide...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nysret Hyseni

Nusran Fera

B-King

Chika

Breaker G

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Genti

Arjan Effecti

Ardi (Ardian Hasaj)


Tags: Ziklen Vezi, Ziklen Veizi, Zikja I Durresit, Zikja Durresit, Zikja Durrsit

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019