A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zina Zdrava

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Zina Zdrava është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1979, Zina Zdrava & Agim Duro marrin pjesë në Festivali i 18-të në RTSH me këngën "N'ato Fusha Plot Me Grure". Në Dhjetor 1980, Zina Zdrava merr pjesë në Festivali i 19-të në RTSH me këngën "Lule Molle, Lule Ftua"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fatbardha Disho

Burbuqe Rada

Vitore Rusha

Denada Bare

Irma Gurakuqi

Florinda Gjergji

Adriana Ceka

Rakipe Karaj

Arta Babaramo

Suzana Qatipi


Tags: Zina Zdrava

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019