A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zinxhirt

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  34
BIOGRAFIA: Zinxhirt is a popular group/singers of Hip-Hop music. Antaret E grupit Zinxhirt jane: Vz, Buja dhe D.O.G. Ata bejne pjese ne grupin T.B.A, ku kane bere shume bashekpunime. Në vitin 2007, Zinxhirt publikojnë albumin "Zingjirt Qe S'kputen". Më datë 9 Gusht 2012, Zinxhirt publikojnë videoklipin "Nasty", në bashkëpunim me KeepMan....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Buja

(Former member)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Eki-Nox

Hija E Jetes

E7

A.D.X

NR

WNC

Ritmi I Rruges

E'7

Felon Records

2 Perqind


Tags: Zinxhirt, Zingjirt

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019