Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zinxhirt
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  34
Këndon kryesisht: hip-hop

Zinxhirt është grup artistësh i njohur. Antaret E grupit Zinxhirt jane: Vz, Buja dhe D.O.G. Ata bejne pjese ne grupin T.B.A, ku kane bere shume bashekpunime.

Në vitin 2007, Zinxhirt publikojnë albumin "Zingjirt Qe S'kputen".

Më datë 9 Gusht 2012, Zinxhirt publikojnë videoklipin "Nasty", në bashkëpunim me KeepMan.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  zingjirtt  

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet