Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zinxhirt - Flladitu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flladitu".
3. Video është e këngës "Flladitu", por nuk këndohet nga Zinxhirt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zinxhirt - Flladitu  (Feat. Iris)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Zingjirt Qe S'kputen"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Iris

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Intro: Buja
...................................................
Zinxhirt edhe 1 Club banga
L'shoje klimen se shum hot mrena
Qonu femna mu njersit
Se jena gadi per me flladit
...................................................

Buja
...................................................
Flladitu halitu hin n'tripa t'muzikes
Sonte nuk ka lidhje sa ke numrin e patikes
Livriti hapat qysh din mi livrit
Kur t'shoh qe je njersit une vi me t'flladit
Une hi n'beat me flow hi n'club me shok
Nese ti je me shoqe se la pa t'fol
Nese e shoh qe pe rrit menen meniher ta uli
Menon qe po ma ngul po une ta nguli
T'ha si pasuli t'ngrehi si bari
Frajerin e ki gangsta po Bujes si ha shhh
Pi ha foret pe rromnjok se di sa po ta rrok
Je bo tok me raki alkohol sdin mu ngi
Po t'vjen hot qe je ngat parameno mem pas permi
Si zotni n'V.I.P un kur hi sdi me dal
Ta rriti temperaturen ki mu lut per mu nal
...................................................

Ref:2x D.o.G
...................................................
Ti e din pse smun me kon ne nivel ton
Flladitu pak zemer se shum hot ne rrethin ton
Na kur qelem sikur cepin e ngrehim ton
Dridhe se e kalle zemer e ke belin bomb
...................................................

Vz
...................................................
Ti m'je zhegit au je qa tu ka lepit ajo maic
Vizatum je komplet nji perfekt figur diqka seksi po hec
Pom terhjek me ato buz sidomos kur po kesh
Je vesh si me kon krajlica shqiptare
Po livrit se pe sheh krajlin knej ashiqare
Krenare kur po kcen trupin xeher ti pe then
Po pi uj si ujevare venin gjdo her pe shem
Po mos ta nin loqka jem se ja ki anen
Nese ta kan zili kta tjerat ti lavdrojau nanen
Banen e ki qef mu ma kona pjeshken
T'flladiti per merak zemer ta perkujtoj vjeshten
Thjesht un jom cool zemer ti je hot
Perputhemi na bashk flladitum per cdo nat
Nese pak ma prish timin ti te cigares
Ta boj shko flladitu zemer jasht dritares
...................................................

Ref:2x D.o.G
...................................................
Ti e din pse smun me kon ne nivel ton
Flladitu pak zemer se shum hot ne rrethin ton
Na kur qelem sikur cepin e ngrehim ton
Dridhe se e kalle zemer e ke belin bomb
...................................................


Ky tekst u dërgua nga drennicas.chikk   Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Zinxhirt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet