Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zinxhirt - Luje Belin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Luje belin zemer sa osht Buja ndisponim
Hallakatu dhe ngreje ni tim
Qoje vetin nqill edhe knaqu nmaksimum
Se ky sen ka met kall sonte ka met bo shkrum
Ka kau sa shum mu ka qu tensioni
Tash zemer a pe she don mu kall mikrofoni
Preke nese don veq maje veten mir
Se ky tip e shtin kryt si gjarrpni kur dgjen bir
Ky zingjir tlidh si qen me edukat
Jo qe te keqpordori po qashtu e kom zanat
Nket nat jom hallakat loqk jom tranu
Ndaq jepja shoqet shokve ndaq ami mu
Po ec tja kallim sonte se ti po don e un po du
Se edhe pse neser pi gjumit kejt llom ko mu qu
Sikur T B A po rrin ktu edhe ma drras

Une shoqe nder nsaba me zinxhir tlidht permas
Mengjesi nder sat qel kejt kena mu derdh
Knaqsi kejt mu mledh Me muzik tpercjell

A je femen e fort a je veq per me kcy
Dridhu pshtetu nu shpejt nxeju sikur flak
Nuk dbjen nmend per dashni kur ta fus shuplak
Hala sjom tranu hala muj me qu


Ky tekst u dërgua nga  GazmendZinxhirt
Publikimi: 31/03/2008


Zinxhirt - Luje Belin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luje Belin".
3. Video është e këngës "Luje Belin", por nuk këndohet nga Zinxhirt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zinxhirt:


Komente 0