Zizeej
Zizeej

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Zizeej është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 22 Prill 2016, Zizeej & Don Gima publikojnë videoklipin "GURBET". Më datë 2 Tetor 2016, Zizeej publikon videoklipin "NS1M". Më datë 11 Tetor 2017, Zizeej publikon videoklipin "MAMACITA". Më datë 8 Mars 2018, Zizeej publikon videoklipin "KING". Më datë 18 Shtator 2018, Zizeej publikon videoklipin "OLA MAMI". Më datë 28 Shkurt 2019, Zizeej publikon videoklipin "Mesazh". Teksti i këngës u shkrua nga Zizeej. Më datë 10 Tetor...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0