Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zodiak
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50
Këndon kryesisht: dance

Zodiak është grup artistësh i njohur. Zodiak eshte nje grup nga Tirana. Ndermjet pjesetareve te grupit mund te permendim vokalisten Entela Zhula dhe Dj Eno.

Në Prill 2006, Zodiak marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Si Asnje Tjeter".

Në Maj 2007, Zodiak marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Ishte Engjell".

Në Maj 2009, Zodiak marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Tingull Jete".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0