Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Zoja Pali
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  46

Zoja Pali është këngëtare e njohur. Më datë 14 Tetor 2017, Zoja Pali & Fran Pali publikojnë videoklipin "Kurre Nuk Vdes Kenga Pukjane". Muzika e këngës u punua nga Zoja Pali, ndërsa për orkestrimin u kujdes Luan Dakistani.

Më datë 5 Shkurt 2018, Zoja Pali publikon videoklipin "Shihni Vet Sa Asht Shqipnia".

Më datë 21 Nëntor 2019, Zoja Pali publikon videoklipin "Gur Themel I Gjuhes Shqipe (Pjeter Bogdani)". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fran Kodra.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet