Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Zone'x

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Arbanë, Prizeren 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Zone'x është një këngëtar. Ka Lindur dhe i Rritur në Arbanë në komunën e Prizrenit. Shkollën fillore e ka kryer në shkollen " Ibrahim Fehmiu" në Arbanë,ndërsa vion mësimet në shkollën e mesme fillore "Gjon Buzuku" n'Prizren...Që nga një moshë shumë të re diku rreth 10 vjeq RAP-in e cilsonte si jetë dhe jo vetëm si muzik... N'rrjedha t'rap-it u kyq në moshën 13vjeqare,duke bërë rap komercial përveq këngës së parë "Numër Nja" e cila prek pak nga tipi i muzikës gangsta.Në ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

P-Don

Dalle

The-Big

T-One

Philipsx Tell'em

Black-T

Siller Banioz

King-B.One

Naixx

Mc'boss

Tags: Zone'x


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet