A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Zonna Territ - Per Venin Tem


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/08/2010

2010-08-20T00:43:45

yeeaahh
doublethree lushi
Zonna Territ Per venin tem

yea yea

Doublethree:

rate hate ngdjo ven smet pa u provu sen
saher qe e kthej kryt mas gjdo frk e ka ni shkas
mos maj shpres kot se shpresen fell e kom voros
sot per sot neser per neser gjdo dit vjen tu u sos
njejt si krejt me problem bota vogel skom ven
ka me shku skom ndor sen mgerditet veti jem
fell e hell ma mir ktu sosht kurkush
frk e probleme ngjdo an ki sa t'dush
gjethkush knaqsin se shijon edhe pse shum e don
dikon borgji e munon dikuj drita i mungon
vlla mo spo shkon sado qe e shtyn nuk shkon
sado qe vetin e ngushton ska ma besim nkerkon
um met ni fjal qe sa vjet nvjet po e maj
shka bon nipi per daj gjdo minut thot e shaj
se kom let as vet se secili po na shet
e nin edhe ni allti tu e trondit ni qytet

Ref : x2

Per venin tem ke koha per ni sen
o ardh vakti pi nmikrofon dikuj mi dhan
kerkush nuk tkupton kerkush tmiren nuk ta don
edhe ti njejt a menon sikur un per venin ton

Lushi:

Ska film as dashni ska met mo kerkun shoqni
ska tall mo as per ty mos um kallxo se e di
ke met i zagllavit me 1 ven i koqit
sta ras ka*in kurkush e ti sa tdush bertit
njerzt jon bo t'ran si t'dilsh belan e gjan
dikon me kesh nkrah e man e tjetrin nloq e lajn
sun e ban fjalen e ran perdit qe e nin
ki me met vet me ni qosh kallxom shokt pse spot vin
ata sedin ti sedin shka o shkaku i vertet
nisu me 100 per 1 minut vet ki me met
kto jon pergjigje qe fun kur skan me pas
kto jon pun qe vin mas njana tjetres hiq pa mas
edi qe kllas e don veten edhe pse sun e mrin
sado qe ju bon njerzve tmira ata nuk ta din
ti niju keq pse sun arrin dikuj i rri flokt i bin
e dikuj n'venin tem djalin e dekt nshpi ja bin

Ref :

Per venin tem ke koha per ni sen
o ardh vakti pi nmikrofon dikuj mi dhan
kerkush nuk tkupton kerkush tmiren nuk ta don
edhe ti njejt a menon sikur un per venin ton


Lyrics submited by  besarcheeKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019