Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Zuke Dautaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  44
  • Jeton dhe vepron në :
  • Belgjikë 
BIOGRAFIA: Zuke Dautaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 21 Mars 2019, Blerim Mataj & Zuke Mataj (Dautaj) publikojnë videoklipin "Kenge Per Arjan Shkodranin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ermira Mema

Fikrije Bajraktari

Mira Kala

Nida

Miranda Kondakçi

Gresa Hoxha

Dorina

Kristela Trungu

Jona

Diola

Tags: Zuke Dautaj, Zuke Mataj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet