Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

vetem zoti, perendia
qe mi din hallet e mia
nga kta sy s'pom teret loti
ne vetmi pom kalon moti (2x)

(ref)
dashuri, ndihmoj zemres time
se eshte e vetmuar
dashuri, n'dihmon t'lutem ne rini (2x)

vetem zoti, perendia
e kupton se c'esht vetmia
nga kta sy, s'pom teret loti
ne vetmi pom kalon moti

(ref 2x)
Zyber Avdiu
Publikimi: 01/12/1998


Zyber Avdiu - Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri".
3. Video është e këngës "Dashuri", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0