Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - E Di Se Gabon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Ishte nat pranvere kur u ndam me shikoje nsy dhe perse kjan
kur me the me lot ne sy tash duhet me u nda..
prej at dit per mu u zhduk bota
shok i vetem i ksaj jete me mbet gota
fotografin e shikoj lotet sun I mbaj
Kush nvend timin ledhaton tash flokt e tua
Kush ma embel ty te thot sa shum te dua
Kush nvend timin dashurin ty ta shijon

2x.Edi se gabon Se ti mu me harron
Dot vjen koha me u pendu dot jet von me u dashuru..

Sikur gota thehet zemra ime prej qe ty ste kam mo nperqafime
ike shkovee rrug pakthim mu me le npikllim
prej at dit per mue u fik bota
shok i vetem i ksaj jete me mbet gota
fotografin tende e shikoj lotet sun I mbaj
Kush nvend timin ledhaton tash flokt e tua
Kush maa embel ty te thot sashum te dua
Kush nvend timin dashurin ty ta shijon

2x.Edi se gabon Se ti mu me harron
Dot vjen koha me u pendu dot jet von me u dashuru.


Ky tekst u dërgua nga LinaZyber Avdiu
Publikimi: 10/07/2008


Zyber Avdiu - E Di Se Gabon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Di Se Gabon".
3. Video është e këngës "E Di Se Gabon", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0