Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Antigona Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

S'paska qenë për ty dashnia
Shumë e ranë qenka vetmia
T'kaloi nata ty tuj pije
Se ke met pa dashurie
Antigona ej hej Antigona
Nuk e di se qfarë te bana
Antigona ej hej Antigona
Ndoshta zemran do i bashkojna
Ndoshta zemrat do i bashkojna

S'paska qenë për ty dashnia
Shumë e ranë qenka tradhtia
T'kaloi nata ty tuj pije
Se ke met pa dashurie
Antigona ej hej Antigona
Nuk e di se qfarë të bana
Antigona ej hej Antigona
Ndoshta zemrat do i bashkojna
Ndoshta zemrat do i bashkojna.


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records   GeennTZyber Avdiu
Publikimi: 02/11/2012


Zyber Avdiu - Antigona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Antigona".
3. Video është e këngës "Antigona", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0