Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Sa Nate E Gjate Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

kurre se kuptova se c'esht dashuria
ti mu afrove e m'the e te du
isha i ri pranoj se gabova
tash po te lutem prap me mu afru

sa nate e gjate eshte kjo nate vetmie
e dashuria zemren ma mundon
gjithe kush qe sonte e ndjen veten t'vetmuar
kjo kenga ime ate ta ngushellon

vall si nuk dita se isha i lumtuar
ateher kujtova une e kam kuptu
isha i ri pranoj se gabova
tash po e lutem prap me mu afru

Shkup, 1994


Ky tekst u dërgua nga Albanian RecordsZyber Avdiu
Publikimi: 07/06/2016


Zyber Avdiu - Sa Nate E Gjate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Nate E Gjate".
3. Video është e këngës "Sa Nate E Gjate", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0