Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Zoti Neve Na Bekon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

dashnia ne mka zan
jam ra n'hall rahat nuk jam
keshtu jare e ka jeta
une romeo e ti xhulieta

hajde hajde vajze e re
ta shijojm dashnin dhe ne

aman, aman, zoti neve na bekon
aman, aman, zemrat tona na i gezon

tash e dashur me degjo
afrohu mos me mundo
dashnia z'do ket kufi
kut t'bashkohen une e ti

Shkpup, 1996


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.


Zyber Avdiu
Publikimi: 07/06/2016


Zyber Avdiu - Zoti Neve Na Bekon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zoti Neve Na Bekon".
3. Video është e këngës "Zoti Neve Na Bekon", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0