Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Bylyzyk Ne Dore Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


bylyzyk ne dore, bylyzyk ne dore
hajt ta lidhim besen mori vetull holle (2x)

(ref 2x)
hajde hajde me bylyzuk
rri ngat meje mos me ik
hajde hajde moj marshallah
cfare dashnie marshallah

bylyzyk ne dore, qafen krejt dukat
hajt ta lidhim besen mori shtat bajrak (2x)

(ref 2x)

marre nga albumi
-A po vjen me mua-, Shkup, 1996


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.


Zyber Avdiu
Publikimi: 01/12/1995


Zyber Avdiu - Bylyzyk Ne Dore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bylyzyk Ne Dore".
3. Video është e këngës "Bylyzyk Ne Dore", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0