Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Nero, Nerxhivane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Nero, Nerxhivane
ti sa mire po lajshe
o sa mire po jashe nero
e me lot po kjajshe

jo s'po qane per nanen
as per baben plake
po e qan dashnorin nero
dashnorin e pare

kur nje dite te pash moj ner
ishe me nje tjeter
mendova se do te pendohesh
te shkrujta nje leter

letren kur e shkrova
plasa tuj vajtue
martohu moj nerxhivane
se mu m'kan martue

Albumi: -A po vjen me mue- Shkup 1995


Ky tekst u dërgua nga Albanian RecordsZyber Avdiu
Publikimi: 01/12/1995


Zyber Avdiu - Nero, Nerxhivane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nero, Nerxhivane".
3. Video është e këngës "Nero, Nerxhivane", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0