Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - A Po Vjen Me Mue Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

gjitha lirat e dukat
per ty vajzo do ti jap
do ta jap ket pasuri
vec met than oj bukuri

a po vjen me mue
o ne shkup/kumanove me shkue
jeten me kalue
o sa fort te due

krejt ca kam ket pasuri
do ta jap moj bukuri
dot bajm dasem me tupan
hajde shpirto hajde xhan

a po vjen me mue
ne tetove/gostivar me shkue
jeten me kalue
o sa fort te due

a po vjen me mue
ne kercove/shpi me shkue
jeten me kalue
o sa fort te due

marre nga titulli i albumit: -A po vjen me mue-. Shkup 1996


Ky tekst u dërgua nga Albanian RecordsZyber Avdiu
Publikimi: 01/12/1995


Zyber Avdiu - A Po Vjen Me Mue
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Po Vjen Me Mue".
3. Video është e këngës "A Po Vjen Me Mue", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0