Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Naze Mori Naze Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

naze mori naze
hije t'ka fustani
hajde hy ne valle oj naze
se kshu don jarani (2x)

(ref 2x)
luj me dur e luj me krah
hajde naze, marshallah

naze mori naze
hija t'ka shamija
hajde hy ne valle naze
se t'ka lan dashnia

(ref 2x)

naze mori naze
hije t'ka duvaku
hajde hi ne valle oj naze
se t'ka lan maraku (2x)

Hitet 1998. Shkup


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.


Zyber Avdiu
Publikimi: 03/06/2013


Zyber Avdiu - Naze Mori Naze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Naze Mori Naze".
3. Video është e këngës "Naze Mori Naze", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0