Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Zyber Avdiu - 100 Dite, E 100 Nete

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "100 Dite, E 100 Nete".
3. Video është e këngës "100 Dite, E 100 Nete", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zyber Avdiu - 100 Dite, E 100 Nete  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Hiq Mos Keni Gajle"

Komente

Asnjë Koment

10/11/2012

2012-11-10T12:28:07+00:00sa dite pran dritares sime
ulur dhe mendoj
sa nete neper endrra t'mia
ty po te kerkoj

pa ty zemra ime e mjra
jo nuk eshte e qete
pe z'di un oj mjeri
sit jetoj n'ket jet

(ref 2x)
100 nete e 100 dite
ne perqafime jam tuj te prite
100 dite, e 100 nete
vetem ty zemra te pret

edhe sa pranvera zemer
pa ty ti kaloj
edhe sa kjo zemra ime
per ty dot vajtoj

sa dit o une i mjeri
pa ty me kalu
edhe sa moj zemre ime
ty duhet met kendu

(ref 2x)

Studio Eroll 5. Shkup 2003


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records
Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet