Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zyber Avdiu - Aman Aman Sa Te Due

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aman Aman Sa Te Due".
3. Video është e këngës "Aman Aman Sa Te Due", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zyber Avdiu - Aman Aman Sa Te Due  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Lojra Mos Ban"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1998

1998-11-30T23:00:00+00:00e mos kalo moj vajze
ti neper mahalle (2x)

ndalu fol me goj
se zemren ma kalle (2x)

(ref 2x)
aman aman, sa te du
hajde hajde fol me mue

e mos kalo moj vajze
ti ne ket nahie (2x)

ndalu fol me goj
se zemra mu shkrie (2x)

(ref 2x)

e mos kalo moj vajze
ti moj ne sokake (2x)

ndalu fol me goje
se me dogje flake (2x)

(ref 2x)

Studio Eroll 5. Shkup 1998


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records
Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet