Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Dashnija Rinore Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

a bjen mend e dashur dashnia rinore
a bjen mend e dashur dashnia rinore

ti me dhae bes te rejtur zemren moj ma more
ti me dhae bes te rejtur zemren moj ma more

shpirtin tim te ngrate sa shum ma lendove
shpirtin tim te ngrate sa shum ma lendove

tash po i lutem zotit mos mendoj nrinin
tash po i lutem mos mendoj rinin

se pom kallet shpirti zemra mqan si fmi
flak pom kallet shpirti zemra qan si fmii
a thu ku gabova qe mke lan vetmi
a thu ku gabova qe mke lan vetmi

ti mdole trathtare moj te denoft perendia
ti dole trathtare sdite cka esht dashia
i humbur mendime po mundon vetmia
ihumur mendime po mundon vetmiaNuk kemi video për këtë këngë.


Zyber Avdiu
Publikimi: 03/06/2013


Zyber Avdiu - Dashnija Rinore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnija Rinore".
3. Video është e këngës "Dashnija Rinore", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0