Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Sonte Vuaj Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

ishte nat pranvere kur u ndam me shikoje nsy dhe por se qaan kur me the me lot ne sy tash duhet me u ndaaaa prej at dit per mue u zhduk bota shok i vetme i ksaj jete me mbet koka fotografin e shiqojj lotet sun i mbajjj kush vend'timin do ti ledhaton tash flokt e tua kush ma ben ty te thot sa shum te duaaa kush n'vend timin dashurin ty ta shijon e dii se gabon se ti mu me haroon do te jet koha me u penduu do te jet vonn me u dashuru e di se gabon se ti mu me haron do te jet von me u penduu sikur do te thehet zemra imee pres e ty ste kam maa nperqfime ike shkove ne rug pa kthim mu me le npikllim prej at dit per mue u zhduk bota shok i vetme i ksaj jete me mbet koka fotografin e e shikojj e lotet sun i mbaj kush nvend'timin do ti ledhaton tash flokt e tua kush ma ben ty te thot sa shum te duaa kush nven'timin dashurin ty ta shijoon e di se gabon se ti mu me haron do te jet von me u penduu do te jet von me u dashuru.


Ky tekst u dërgua nga X0n1


Nuk kemi video për këtë këngë.


Zyber Avdiu
Publikimi: 19/03/2012


Zyber Avdiu - Sonte Vuaj Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Vuaj Per Ty".
3. Video është e këngës "Sonte Vuaj Per Ty", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 1