Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zyber Avdiu - E Pa Bese
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Pa Bese".
3. Video është e këngës "E Pa Bese", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Zyber Avdiu - E Pa Bese Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/11/2012

2012-11-02T18:57:03+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Pa Bese" kënduar nga Zyber Avdiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 9 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
9

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Roland Çukaj - E Pa Bese

ske mendu aspak per mu ti moj e pa bes the ne shpirt me ke lendu ma humbe cdo shpres me ke then se shume te du te besova ty paska qen ekote per mu mire ma ke shperbly
REF..ka shume kohe qe ti je larg dhe per mua nuk mendon po mundohem me te harru por zemra prap te don(2x)

te me doje sa te kam dashur kurre sta kam kerku se kuptoj pse ndjenjat vajz per mua tu shun shume here doja ta kuptoj cfare ndjeje per mu edhe pse ketu perfondoj akoma te dua

REF..ka shume kohe qe ti je larg dhe per mua nuk mendon po mundohem me te harru por zemra prap te don(2x)

.ka shume kohe qe ti je larg dhe per mua nuk mendon po mundohem me te harru por zemra prap te don

Besnik Shemsiu - E Pa Bese

e shpalle luften ti kunder meje
si me qen ni hap kunder teje
nuk e di qka met ty merak
tash e di qe sje un tak
ideale po i thu vetes
un e di qe si takon te vertetes
po me thu qe ske neveri me mua \
thuj me emer faraoni u punsua

e pa bes e pa bes e pa bes
me gur ne zemer
nuk i duaa
nuk i dua intrigat tua reff.2

dhe ne trua jo nuk mbrohen
nuk ki kohen por vetem shtohen
mere trupin dhe udhto pa mua
je e lir faraoni te ka liruar
shijo jeten ti perseri
si me qen ni super-viajpi
jeto e lumtur dhe kurr mos vujj
si sahara qe ka mbet pa uj

e pa bes e pa bes e pa bes
me gur ne zemer
nuk i duaa
nuk i dua intrigat tua reff.2

e pa bes e pa bes e pa bes
me gur ne zemer
nuk i duaa
nuk i dua intrigat tua reff.3

Besjan Gashi - E Pa Bese

se kam prit prej tej zemern me ma thy kurr nuk e kam menduar qe kam mu nda me ty syt e tu tash po ja fal tjeter kujt ke vendos pergjithmon mem lon me vujt

ref.
kurr nuk kam dit qe je e pa bes e paske pas zemer e zes kurr nuk e kam dit se qfar qellimi ke i mjeri aj qe nuk te nje.

se kam prit prej teje lamturmir me thon as gjë slash per vete krejt ti kom dhon syt e tu po ja fal tash tjeter kujt ke vendos pergjithmon me lon me vujt

ref.
kurr nuk e kam dit qe je epa bes e paske pas zemer e zez kurr nuk e kam dit qfar qellimi ke i mejri aj qe nuk te nje
Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë