A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zyle Krasniqi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  46

Zyle Krasniqi është këngëtare e njohur. Në vitin 1989, Zyle Krasniqi publikon albumin "S'ka Djal Nane Që Shkel Kosovën".

Në vitin 2005, Zyle Krasniqi publikon albumin "Qëndresa".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019