Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zyle Krasniqi - Erdha Nga Kosove Per Ju Te Kendoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Erdha Nga Kosove Per Ju Te Kendoj".
3. Video është e këngës "Erdha Nga Kosove Per Ju Te Kendoj", por nuk këndohet nga Zyle Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zyle Krasniqi - Erdha Nga Kosove Per Ju Te Kendoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

07/04/2013

2013-04-07T13:57:48+00:00( 2 her)
Erdha nga Kosova,
per ju te kedoj,
vellezer edhe motra,
me ju te gezojm oooohhhh,

( 2 her)
Oh mire se na erdhe,
oh mire se ju gjeta t’gjithve
grusht t’bashkuar na ker-kon sot jeeeettttaaaaa.

( 2 her)
atje me porositen,
z’bashku te kendojm,
ama-netin nanes ,
kurr mos tja harrooojjjmmeeee,

( 2 her)
Oh mire se na erdhe,
oh mire se ju gjeta t’gjithve
grusht t’bashkuar na ker-kon sot jeeeettttaaaaa.

( 2 her)
I rash nga Prishtina,
frynte fllad lirije,
Qosja dhe Rrugova,
yll de-mokraciiiijjjjeeeee,

( 2 her)
Oh mire se na erdhe,
oh mire se ju gjeta t’gjithve
grusht t’bashkuar na ker-kon sot jeeeettttaaaaa.


Më Shumë Këngë Nga Zyle Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet