Official Video

Zyle Krasniqi - Këngë Për Shaban Polluzhën


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/04/2013

2013-04-07T15:54:46


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Këngë Për Shaban Polluzhën" kënduar nga Zyle Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zyle Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Zyle Krasniqi:

Më Shumë...