Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyle Krasniqi - Keng Per Ushtarin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/04/2013

2013-04-08T07:34:04+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Keng Per Ushtarin" kënduar nga Zyle Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zyle Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Zyle Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet