Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyle Krasniqi - N'qifteli Me Knu Pej Malli  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/04/2013

2013-04-10T10:49:07+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'qifteli Me Knu Pej Malli" kënduar nga Zyle Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zyle Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Zyle Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet