teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Videoklipi Zyrtar

Adelina Ismaili - Ku Ma Ke


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  377


Muzika: Ardit Gjebrea   Teksti: Ardit Gjebrea   Video: Pik Studio  
Ku ma ke, ku ma ke,
ku ma, ku ma, ku ma ke,
ku ma ke, ku ma ke,
ku ma, ku ma, ku ma ke.

Ku ma ke, ku ma ke,
ku ma, ku ma, ku ma ke,
ku ma ke, ku ma ke,
ku ma, ku ma, ku ma ke.

Çka të të them unë ty çka,
nuk kam faj,
dhe ti dole si ata.

Çka të të bëjë unë ty çka,
nuk të mbaj,
tani ti je i asaj.

Ku mbet nata që zgjohej me ne,
a të duket faj,
ti s'je,
unë jam atje ku ti më lë.

Ku ma ke, ku ma ke,
ku ma, ku ma, ku ma ke,
ku ma ke dashurinë që pate.

Ku ma ke, ku ma ke,
ku ma, ku ma, ku ma ke,
ku ma ke dashurinë s'e di, s'e di.

Ku ma ke, ku ma ke,
ku ma, ku ma, ku ma ke,
ku ma ke dashurinë që pate.

Ku ma ke, ku ma ke,
ku ma, ku ma, ku ma ke,
ku ma ke dashurinë s'e di, s'e di, s'e di, s'e di.

Çka të të them unë ty çka,
nuk kam faj,
dhe ti dole si ata.

Çka të të bëjë unë ty çka,
nuk të mbaj,
tani ti je i asaj.

Ku mbet nata që zgjohej me ne,
a të duket faj,
ti s'je,
unë jam atje ku ti më lë.

Ku ma ke, ku ma ke,
ku ma, ku ma, ku ma ke,
ku ma ke dashurinë që pate.

Ku ma ke, ku ma ke,
ku ma, ku ma, ku ma ke,
ku ma ke dashurinë se di, se di.

Ku ma ke, ku ma ke,
ku ma, ku ma, ku ma ke,
ku ma ke dashurinë që pate.

Ku ma ke, ku ma ke,
ku ma, ku ma, ku ma ke,
ku ma ke dashurinë s'e di, s'e di, s'e di, s'e di.

Ku ma ke, ku ma ke,
ku ma, ku ma, ku ma ke.

Ky tekst u dërgua nga  Annonim   ilda123
Këngë pjesëmarrëse në Zhurma Show 2012  Gjuha it

Dov'è

dov'è dov'è dove dove dov'è
dov'è dov'è dove dove dov'è
dov'è dov'è dove dove dov'è

Cosa ti dico. Cosa?
Non ho colpa!
ti sei rivelato come loro
Cosa ti faccio. Cosa?
Non ti trattengo
Adesso sei sua!
Svanisce..la notte che si èsvegliata con noi
Ti sembra una colpa?
tu non sei
io sono lì dove mi hai lasciata

Rit..2x
dov'è dov'è dove dove dov'è
dov'è dov'è dove dove dov'è
dov'è l'amore che avevi
dov'è dov'è dove dove dov'è
dov'è dov'è dove dove dov'è
dov'è l'amore non lo so


Cosa ti dico. Cosa?
Non ho colpa!
ti sei rivelato come loro
Cosa ti faccio. Cosa?
Non ti trattengo
Adesso sei sua!
Svanisce..la notte che si èsvegliata con noi
Ti sembra una colpa?
tu non sei
io sono lì dove mi hai lasciata

Rit..2x
dov'è dov'è dove dove dov'è
dov'è dov'è dove dove dov'è
dov'è l'amore che avevi
dov'è dov'è dove dove dov'è
dov'è dov'è dove dove dov'è
dov'è l'amore non lo so

dov'è dov'è dove dove dov'è?


Kalendari
19/04/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gasso
Gasso
26 vjeç
Berkan
Berkan
29 vjeç
Shpëtim Saraçi
Shpëtim Saraçi
45 vjeç

Votimi i Javës
   12-18 Prill 2015

Kenga Me E Mire E Genta Ismajlit

  Feel

  Si Ty Nuk Ka

  Anuloje

  Guximi

  Ole Ole

  Maje

Voto

Qender Dobesimi Equilybra