teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Adriatik Lota


Adriatik Lota Lyrics

Tags: Adriatik Lota, Tiki
Vendlindja: Gjakovė   |  Mosha: 36 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Virgjeresha  
Me muzike fillon te mirret qe nga mosha 8 vjeēare, ku mepas vazhdon shkollen e mesme per muzike, kryesisht klarinet. Shkolla e mesme i ndihmon qe ai te behet nje mjeshter i madh i klarinetes, ku dhe sot eshte nder me te dalluarit per veprimtarine dhe talentin e tij. Ne vitin 2010 editon albumin "Dashuri e humbur", i cili u mireprit nga mbare publiku. Eshte i martuar dhe ka nje djale e nje vajze. Punon per te realizuar projekte te ... >> Lexo gjithė biografinė >>
0

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  8


Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: E Lezetshme ::  
Kalendari
21/12/2014

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Enca - Ata Nuk E Din

  Tingulli 3nt - Jasha

  Nora Istrefi - Baby Jem

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra