teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Ajsel - Nuk Kam Me Lot

Videoklip LIVE

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  45

Nuk ka mė lotė (x13)

Filluam numėrimin
gati jam si kurrė mė parė
unė e di kuptimin
erdhi koha pėr tu ndarė

Nuk ka mė mundėsi tė dytė
nuk ka mė fillim tė mbarė
s'do mė shohėsh mė nė sy
ėndrrat mbeten nė sirtar

Jemi unė dhe ti
ku jemi ne tė dy s'e di
asgjė nuk ėshtė si mė parė
jo me ne, nuk ka mė ne tė dy
nuk jemi tė dy bashkė
si humbėm ne tė dy
oh no no, jo nuk dua tjetėr shanc
gjithēka e lashė pas

REF:
Veten e gėnjej
njė mundėsi tė gjej
njė rrugė tjetėr unė do marr
kurrė nuk do ja falja vetes
nė kurthin tėnd tė bie prapė

sot me nk te ndjej
dhe nese te zhgenjej
per ty jo me nk do qaj
nk ka me lot per ty
nk ka me lot

Filluan numėrimin
nk tė shoh dot duke qarė
s'kemi mė besimin
mė mirė t'jemi tė ndarė
nuk ka mė puthje nėn hėnė
nuk ka mbetur mė dashuri
nuk ka mė zemėr qė dhemb
nuk ka lotė nė ditė me shi

Jemi unė dhe ti
ku jemi ne tė dy s'e di
asgjė nuk ėshtė si mė parė
jo me ne, nuk ka mė ne tė dy
nuk jemi tė dy bashkė
si humbėm ne tė dy
oh no no, jo nuk dua tjetėr shanc
gjithēka e lashė pas
gjithēka e lashė pas

REF:
Veten e gėnjej
njė mundėsi tė gjej
njė rrugė tjetėr unė do marr
kurrė nuk do ja falja vetes
nė kurthin tėnd tė bie prapė

sot mė nuk tė ndjej
dhe nėse tė zhgėnjej
pėr ty jo mė nuk do qaj
nuk ka mė lotė pėr ty
nuk ka mė lotė

jo jo nuk ka mė lotė
nuk tė ndjej, ty nuk tė ndjej

REF:
Veten e gėnjej
njė mundėsi tė gjej
njė rrugė tjetėr unė do marr
kurrė nuk do ja falja vetes
nė kurthin tėnd tė bie prapė

sot mė nuk tė ndjej
dhe nėse tė zhgėnjej
pėr ty jo mė nuk do qaj
nuk ka mė lotė pėr ty
nuk ka mė lotė

Ky tekst u dėrgua nga AnxhelAnxhi ^-^
Kėngė pjesėmarrėse nė Top Fest 10  
Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin Akordet


Kalendari
28/11/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Festina Mejzini
Festina Mejzini
21 vjeē

Votimi i Javes
   24-30 Nentor 2014

Kush Eshte Kengetarja Me E Bukur?

  Luana Vjollca

  Dafina Zeqiri

  Enca

  Xhensila

  Elvana Gjata

  Nora Istrefi

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra