teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Albatrit Muēiqi


Albatrit Muēiqi Lyrics

Tags: Albatrit Muēiqi, Albatrit Muqiqi, Albatriti, Albatrit Mucici, Albatrit Muqici, Albi
Vendlindja: Prishtine   |  Mosha: 23 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Luani  
Albatrit Muqiqi vijon studimet ne UBT ne degen e biznesit. Ai qe ne femijeri u morr me muzike ku Debutoi ne Polifest 2002 me Kengen "Ne Valle u Bashkuam". Ka realizuar videoklipe si pershembull "Sa vite", "Boll Boll", "Tequila" me Florin, "Te Tjera", "Edhe Pak", "Sa sa" dhe shume hite te tjera. Eshte I Biri i kengetareve Merita Spahiu Dhe Nysret Muqiqi .... >> Lexo gjithė biografinė >>
4

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  140
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Sa Sa ::  
 :: Qika Qika ::  
 :: Edhe Pak ::  
 :: Boll Boll ::  
 :: Te Tjera ::  
 :: Kot Mundohesh ::  
Kalendari
26/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Burim Hoxha
Burim Hoxha
27 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Hysen Cėrvadiku
Hysen Cėrvadiku
(1935-2007)

Votimi i Javes
   22-28 Dhjetor 2014

Top Hiti 2013-2014

  Tuna - Fenix

  Babastars - High 2

  Noizy - Bonja Me Dore

  Mc Kresha - Amsterdam

  Skivi, Nora & Mimoza - Na

  Buta - Mellow

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra