teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
B-Genius

Vendlindja: Gjilan   Kengtari B-genius i cili quhet Labinot Kosumi qe ne moshe te re filloi te kendoj nga mosha 15 vjeēare. fillio te degjohej shum kenga e ti "mos shko" dhe ne moshen 17 vjeq fillo tju bashkangjitet grupit "double-g" dha ai beri disa kenge qe ishin hite. B-Genius ne vitin 2010 promovoi videoklipin e kenges "E lype e gjete" por edhe 2 kenge tjera te 2010 te reja te cilat jan "Sme Mungon" dhe "Po Te Pres"....
>> Lexo gjithė biografinė >>
B-Genius Lyrics

Tags:
B-genius, Labinot Kosumi, B Genius, B.genius, B-genjus, B Genjus, Bigenjus, B-genuis
89


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  135» Dergo Nje Kenge »

Tekstet e Kengeve:

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime ose Links:

 :: E Lype E Gjete ::  
 :: Zotit Kėrkoj Falje ::  
 :: Un Me Ty ::  
Kalendari
26/11/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Rita Ora
Rita Ora
24 vjeē
Yllka Kuqi
Yllka Kuqi
32 vjeē
Lirio Nushi
Lirio Nushi


Votimi i Javes
   24-30 Nentor 2014

Kush Eshte Kengetarja Me E Bukur?

  Luana Vjollca

  Dafina Zeqiri

  Enca

  Xhensila

  Elvana Gjata

  Nora Istrefi

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra