teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Barooti


Barooti Lyrics

Tags: Barooti, Baruti
Vendlindja: Prishtinė   |  Mosha: 28 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Gaforrja  
Amir Sopi ose siē njihet ndryshe me emrin BAR00TI lindi nė Prishtinė, ne lagjen Kodra e Trimave. Mėsimet e shkollės fillore i vijoj nė shkollėn Zenel Hajdini Prishtinė, ndersa mėsimet e shkollės sė mesme i vijoj ne Gjimnazin SAMI FRASHĖRI Prishtinė. Fillimin e karrieres e nisi pas perfundimit tė luftės nė Kosovė nė vitin 2000, si 14 vjeqar filloj tė shkruaj Tekste tė dryshme ku inspirohej nga problemet qė kishte jeta aktuale nė Kosovė, dhe nė fi... >> Lexo gjithė biografinė >>
20

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  38
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: The Rapfather ::  
 :: Ju Po Doni ::  
 :: The Best ::  
Kalendari
27/02/2015
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Anonimos
Anonimos
27 vjeē
Bobby Valentino
Bobby Valentino
35 vjeē

Votimi i Javes
   23 Shkurt - 1 Mars 2015

Cilen Kenge Preferoni?

  Ledri Vula - Elvana

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Noizy - Looking At You

  Unikkatil - Si Ni Vakt

  Elvana Gjata - Je Ti (Digitalb)

  Bad Sight - Dallojna

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra