teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

BLEONA QERETI :: NEWSBleona Qereti: Ja Pse Nuk Kėndon Nė X-Factor


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1

[28-03-2013]
Kėngėtarja shqiptare, Bleona Qereti, besohet tė jetė dėbuar nga spektakli i talentėve tė kėndimit X-Factor Albania, nė prag tė performancės sė saj.
Pak ditė mė parė ėshtė mbajtur spektakli gjysmėfinal i X-Factor Albania dhe Vipat transmeton se Belona Qereti ėshtė dėbuar nga spekakli.

Bleona kishte bėrė tė ditur se do tė performonte nė skenėn e X-Factor, por ajo nuk ka performuar fare edhe pse ka publikuar njė fotografi bashkė me Ardit Gjebrenė.

Ne fillim u fol se Bleona kishte pasur njė zėnkė me Verėn, njė prej producenteve tė spektaklit, gjė qė duket tė ketė ndikuar nė anulimin e paraqitjes sė bukuroshes nė skenėn e X-Factor.

Por lajmi qė Bleona Qerreti nuk do tė jetė Live nė finalen e talentshow-t X-Factor u mėsua nga vetė kėngėtarja pas publikimit tė fotove nga performanca nė Instagram.

Mė 31 Mars nė televizionin Klan do tė mbahet finalja e X Factor, ndėrkaq Bleona prej ditėsh ka njoftuar se do tė jetė nė koncert nė Amerikė me 30 mars.

Kjo ėshtė arsyeja pse kėngėtarja ka vendosur tė regjistrojė performacėn e saj nė televizion.

Bleona pritet tė debutojė nė SHBA me kėngėn e saj tė re “Without You”, ndėrsa do tė performojė nė festėn vjetore tė festivalit muzikor “White Party 2013” me kengen e saj Without You.
 (Panorama)

      Bleona - Without You [Teksti dhe Klipi]
Kalendari
20/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
B2n
B2n
27 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Ali Asllani
Ali Asllani
(1884-1966)

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Tingulli 3nt - Jasha

  Enca - Ata Nuk E Din

  Nora Istrefi - Baby Jem

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra