teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Bohemi

Vendlindja: Durres   |  Mosha: 26 Vjeē   Emri i tij i vertet eshte XHIMI KUCI, Qė nė mosh tė vogėl ai e kishte pasion muziken,rrymen RAP - HIP HOP. Nė moshen 8 vjecare nisi tė shkruaj vargjet e para. Mori pjes nė shum aktivitete para se tė mbaronte shkollen fillore. nė moshen 15 vjecare ai rregjistron kėngėn e tij tė pare me titull: Ky jam un. Kėtu fillon djaloshi tė shof muzikėn si njė tė ardhme tė tijėn, mė pas fillon vrrullshėm me koncerte ku njihet me botėn e muzikes dhe merr disa ...
>> Lexo gjithė biografinė >>
Bohemi Lyrics

Tags:
Bohemi, Bohemi, Otr, Bohem1
21

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  14» Dergo Nje Kenge »

Tekstet e Kengeve:

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime ose Links:

 :: Si Refren ::  
 :: Loti N'faqe ::  
Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Era Istrefi 23 vjeē
Korab Shaqiri 28 vjeē
Violeta Turkeshi 64 vjeē
Adnan Daci 41 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Korrik 2014

Me I Miri Ne T.B.A.?

  Unikkatil

  Klepto

  Presioni

  Cyanide

  Jetoni

  Barooti

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra