teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Audio


Cartani - Dikur    (Feat. Doppio O)


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  70


Dikur me thoje
Shum te dua
Me fjal te embla
Me vrave mua
Lotet e tua Skan me vler
Kerkon t'me puthesh
Dhe 1-her
dIKUR ME THOJE SHUM TE DUA
mE FJAL TE EMBLA
Me vrave mua
Lotet e tua skan me vler
Kerkon tme puthesh
Edhe 1 -her
Dikur Na tdy bashk Kena bo shum plane
Ta fala zemren teme
E ti zemren tane
Dikur ti per mua
Ishe gjith bota
Premtimet e tua
Mbeten Te kota
bESOM E VESHTIR
pOR UN DU ME T'HARRU
Ti plotesova deshirat
Ndersa ti mke mashtru
tDHUROVA rRESPEKT
dASHNIN e SINQERT
T'jesh e sigurt
Tkam largue
Tashti je plag e leht
U verbova prej teje
Mu mbyllen syt
Tash nuk du me tpa
As nuk du me dit
Me tvertet pranoje
Je zonja e tradhtis
Lamtumir Ty
Lamtumir Xhelozis

Refreni X2
Dikur me thoje
Shum te dua
Me fjal te embla
Me vrave mua
Lotet e tua Skan me vler
Kerkon t'me puthesh
Dhe 1-her

Ati tjetrit i Flet
Ate tjetrin shikon
E perkedhel dhe tek ai mbeshtetesh
Dhe mendon
Dora atij
Tek floket e tua
ti vdes ne puthjet qe me takonin mua
I jep puthjet qe un te kam mesuar
Perqafimin qe atje brenda jam penduar
i jep trupin
Jo nuk muj per ta ndaluar
para se ti japesh zemren
1 leter ta kam shkruar
Un i besova lotit ne sy
Un u mashtrova dhe nga syt e mi
u pendova sa her tek ti jam kthy
Se ndoshta nuk kam qen i denj per ty

Refreni X4
Dikur me thoje
Shum te dua
Me fjal te embla
Me vrave mua
Lotet e tua Skan me vler
Kerkon t'me puthesh
Dhe 1-her

Cartani

Ky tekst u dërgua nga  Adela1
 • 2017-02-20 17:06:11
  Me të vërtet pranoje je zonja e tradhtisë lamtumirë ty lamtumirë xhelozisë
  24
  18
 • 2017-02-20 17:06:13
  Ti vdes në puthjet që më takonin mua
  23
  18
 • 2016-12-11 17:22:58
  Dikur ti për mua ishe gjith bota premtimet e tua mbetën të kota
  17
  11
 • 2016-12-11 17:24:23
  Besom e vështirë por unë duhet me të haru Ti plotësova dëshirat ndërsa ti mke mashtru
  21
  12
 • 2016-12-11 17:24:48
  Dikur Na tdy bashk Kena bo shum plane

  Dërgoi: antonela
  26
  13Kalendari
22/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

  Çfarë Ti Bëj

Voto