teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Cozman


Cozman Lyrics

Tags: Cozman, Tuna, Cozzy
Vendlindja: Prishtine   |  Mosha: 28 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Luani  
Emri i tij i vertete eshte Ylber Loti lindi ne vitin 1986. Ai eshte simpatik dhe shume i pelqyer nga vajzat. Duket se Cozman prezantoi veten e tij si rrepist, por edhe si nje djale i dashuruar. Pas publikimit te bashkepunimit midis Cozman dhe kengetares sexy Tuna Sejdiu, u be publike edhe lidhja e tyre e dashurise. Ne videoklip ata shfaqen shume afer fizikisht me njeri-tjetrin, duke ofruar skena ‘hot’ per shikuesit. Por me gjithe kuriozitet... >> Lexo gjithė biografinė >>
2

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.5 / Votuan:  294


Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Shume I Smut ::  
 :: We Doin This ::  
Kalendari
19/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
F-Kay
F-Kay
34 vjeē

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Tingulli 3nt - Jasha

  Enca - Ata Nuk E Din

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Nora Istrefi - Baby Jem

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra