teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Dafina Dauti - Karamele    (Feat. Jetoni I Vogel)

ArkivaShqip/Acromax, tė zgjedhur nga Dafina Dauti pėr promovimin e videoklipit "Karamele", kanė vendosur tė bllokojnė nė mbarė rrjetin e internetit. Na vjen keq pėr fansat dhe pėr vetė kėngėtarėt qė shpenzojnė mijėra euro qė videoklipi i tyre tė shikohet, por bllokimi nė gjithė portalet shqiptare, nė radhė tė parė shkon ndesh me interesat e tyre. Nė portalin TeksteShqip.com, promovojmė muzikėn shqip pa asnjė kusht prej 8 vjetėsh dhe do vazhdojmė ta bėjmė pėr tė gjithė videoklipet e pa censuruar.

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.4 / Votuan:  352


Muzika: Shkumbin Nebihu   Orkestroi: Shkumbin Nebihu   Video: Asha  
2X
Je e omėl oo si karamele le lej lej
Sa te dua o moj kaqurele le le lej


2X.
Fjalet qe ti mi thua
Jan per mua, shum i dua
Se un jom Kaqurelja jote
Karamelja jote, do te jem gjithmon


REF 4x:
Je e omėl oo si karamele le lej lej
Sa te dua o moj kaqurele le le lej2X
Fjalet qe ti mi thua
Jan per mua, shumė i dua
Ti je fiks bota ime
zemrėn time veq ti e kupton


2X
Se un jom Kaqurelja jote
Karamelja jote, do te jem gjithmonė


x2
Je e omėl oo si karamele le lej lej
Sa te dua o moj kaqurele le le lej

x2
Je e omėl oo si karamele le lej lej
Sa te dua o moj kaqurele le le lej

Ky tekst u dėrgua nga  Slayer1   ALDOooo
Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin Akordet


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Gold Ag 28 vjeē
Big Xig 32 vjeē
Adelina Emini 29 vjeē
Antigona Qena 60 vjeē
Best T 24 vjeē
Hysen Smajli 36 vjeē

Votimi i Javes
   28 Korrik - 3 Gusht 2014

Kush Do Dominoje Kete Vit?

  Gold Ag

  Ghetto

  Noizy

  Unikkatil

  2po2

  D.U.D.A

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra