teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Eduart Dema - Dasma Bujare


Videoklipi Zyrtar :: Official Video

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.2 / Votuan:  10

Send "Dasma Bujare" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Dasma Bujare" kėnduar nga Eduart Dema.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Eduart Dema i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Eduart Dema - Dasma Bujare


Titulli: EDUART DEMA - DASMA BUJARE ( OFFICIAL VIDEO ) [2014-04-12]
Music Adrian Hila Lyrics Nexhip Seraj Arrangement Adi Hila Video MaxMax Hair Style Nova Publishing Super Sonic Shpk All Rights Reserved P C Super Sonic Shpk email eduartdema gmail s supersonictelevizion super sonic tv 2013 Ku ndizet kenga e vallja Ku digjet shamia flak Vetem te hoda bujare Qe e ka dollin ne gjak Se ti nuk je si te tjere Qe buzqeshja u eshte tretur Buzagaz qe kur ke lere Ke qen e ke per te mbetur Hajde valle permbi valle Bekimin zoti ta dha Se pa ty kjo bote e madhe Dashuri e paqe s ka fale more zot fale shtate dete shtate male urojne kur hedhin valle per ty moj dasma bujare
Entertainment Kohezgjatja: 4:25 | Shikime: 136190 | Vota: 228 | Mesatarja Votimit:
Me shume kenge nga: Eduart Dėma

Eduart Dėma
Eduart Dėma
Send "Dasma Bujare" Ringtone to your Cell


Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Adelina Ismajli

  Nora Istrefi

Votimi i Javes