teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

ERMAL MAMAQI :: NEWS


Ermali Dhe Ami Presin Nje Femije


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7

[19-05-2012]
Ata pėrbėjnė njė nga ēiftet mė tė bukura tė showbiz-it shqiptar. Gjithmonė tė lakuar pėr ngjarje tė jetės private dhe profesionale, Ami dhe Ermali do t'u bashkėngjiten sot faqeve tė "Bluetooth" me njė lajm shumė special nga jeta e tyre. Qė pas martesės dy vite mė parė, pyetja qė nuk mungonte nė asnjė intervistė tė ēiftit, i cili aktualisht ėshtė i angazhuar me drejtimin e spektaklit "Dancing with the stars" ishte ajo se kur do tė bėheshin prindėr, dhe pėrgjigja e tyre ishte: Sė shpejti. Por sė fundmi, nė njė intervistė tė dhėnė pėr "Gazeta Shqiptare", Ermal Mamaqi, aktori i dashur i humorit shprehu dėshirėn e tij tė madhe, qė 2012-ta t'i kthente nė prindėr dhe siē duket kėshtu do tė ndodhė…

Pėr tė gjithė fansat e ēiftit kemi njė sihariq tė mirė. Ami ėshtė shtatzėnė, por ky lajm ende nuk ėshtė pėrhapur mes miqve, sepse prezantuesja sapo ka hyrė nė muajin e dytė tė barrės dhe si supersticioze qė ėshtė ngurron tė tregojė rreth kėtij gėzimi. Gjithsesi, ne tė "Bluetooth", qė nuk lėmė gjė tė na shpėtojė, kemi zbuluar se pas kontrollit mjekėsor nė njė prej klinikave mė tė njohura private nė Tiranė, Ermali i gėzuar nga lajmi i mirė qė mori, lajmi qė do tė bėhet baba, ka shkuar nė njė pastiēeri pėr tė blerė ėmbėlsira pėr gjithė stafin e klinikės…

Urojmė qė ēifti simpatik tė mos na marrė inat pas zbulimit tė kėtij lajmi, pasi ne s'e mbanim dot pėr vete, ndėrkohė qė i urojmė Amit njė shtatzėni sa mė tė lehtė…
 (Bluetooth/BalkanWeb)

Kalendari
16-09-2014
Gėzuar Ditelindjen SHUMĖ URIME:
Sabri Fejzullahu
Sabri Fejzullahu
67 vjeē
Laura Nezha
Laura Nezha
24 vjeē
Arlinda Gaxherri
Arlinda Gaxherri
26 vjeē

Votimi i Javes
   15-21 Shtator 2014

Cili Grup Rap Ju Pelqen Me Shume?

  Babastars

  O.T.R.

  T.B.A.

  P.I.N.T.

  Kaos

  Etnon

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra