teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Ertila Koka - Beb    (Feat. 2ton)

ArkivaShqip/Acromax kanė vendosur ta bllokojnė shikimin e videoklipit "Beb" nga Ertila Koka nė portalet shqiptare.

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  331


Muzika: 2 Ton   Teksti: Ertila Koka   2 Ton   Video: Max Production  
Ertila Koka
Skam si mos tbesoj tek buzet e tua
Kur vjen dhe beb me thua kur ndjej se prane te dua te dua dua
Skam si mos t'pranoj cka ben per mua
Kur vjen dhe beb me thua kur ndjej se prane te dua te dua te dua

2 ton
Met dasht kerkush sun um nal
Na kena me dal edhe nese ki kontakt me nej tjeter djal
Edhe nese mirret vesh un nuk du fjal
Nuk o ka ma nin edhe nese kejt e dine
Pot thirri Beb se m'pelqen qashtu met thirr
Tjert mirren me neve se skan me qka mu mirr
Deshira jem osht met pas ty ngat ngat
Nuk du afat yeah un tap tap
Let folin qka dojn kurgjo sun na bojn
Ma vone e marrin vesh qe pi gabimev msojne
Prej fillimit e kum dit qe me ty ko mu kon
Edhe qka do ti mem thon un prap nuk kom met lon

Ertila Koka
Skam si mos tbesoj te buzet e tua
Kur vjen dhe beb me thua kur ndjej se prane te dua te dua dua
Skam si mos t;harroj cka ben per mua
Kur vjen dhe beb me thua kur ndjej se prane te dua te dua te dua

Nuk dua te jap vetem premtime
Dua qe tjesh ti zemra ime dua ti te jesh dashuria ime e ime
Qdo minut mendjen vetem tek ti e mbaj
Dua t;jesh i imi jo i asaj
Dua qe pran vetes e jo pran saj asaj

Ky tekst u dėrgua nga Egzon1   adaGoca
Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin Akordet • 2014-08-16 17:13:12
  Qdo minut mendjen vetem tek ti e mbaj / Dua t;jesh i imi jo i asaj / Dua qe pran vetes e jo pran saj

  Dergoi: MinnJa
  23
  2
 • 2014-07-24 10:33:38
  Pot thirri Beb se m'pelqen qashtu met thirr / Tjert mirren me neve se skan me qka mu mirr

  Dergoi: MinnJa
  14
  2
 • 2014-08-15 10:08:30
  Let folin qka dojn kurgjo sun na bojn / Ma vone e marrin vesh qe pi gabimev msojne / Prej fillimit e kum dit qe me ty ko mu kon / Edhe qka do ti mem thon un prap nuk kom met lon

  Dergoi: Lee Limmy
  43
  3


Kalendari
19/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
F-Kay
F-Kay
34 vjeē

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Tingulli 3nt - Jasha

  Enca - Ata Nuk E Din

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Nora Istrefi - Baby Jem

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra